reklamı kapat

POPÜLER

Instagram Friends

Friends rüzgarıyla gelen yeni Instagram rekoru

Geçtiğimiz günlerde Instagram küçük bir arıza yaşadı. Bu kısa sorunun ardından ise Friends rüzgarıyla bir rekor kırıldı.

Guinness Dünya Rekorları, popüler sosyal medya platformu Instagram için geçtiğimiz günlerde yeni rekoru açıkladı. Platformun en kısa sürede 1 milyon takipçiye ulaşan ismi değişti. Hem de platformu bozarak! 15 Ekim’de Instagram’a dahil olan Jennifer Aniston, hesabını müjdelediği ilk fotoğrafı Friends dizisinden arkadaşlarıyla çekildiği bir selfie olarak belirlemişti. Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Courteney Cox (Monica Geller), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), David Schwimmer (Ross Geller) ve Matthew Perry (Chandler Bing) ile çekilmiş olan selfie ise sadece Aniston hayranlarını değil elbette tüm Friends hayranlarını heyecanlandırmıştı. Hayranlar Aniston’ın profiline akın ederken ünlü oyuncunun hesabına bazı kullanıcılar ulaşmakta sıkıntı yaşadı. Facebook bu konuda yaptığı resmi açıklamada Bazı kullanıcıların Jen’in profiline ulaşmakta sıkıntı yaşadığını biliyoruz. Bu ‘arkadaşın’ Instagram’da olmasından çok mutluyuz.” dedi. Daha sonra ise 16 Ekim’de Guinness Dünya Rekorları’ndan rekor açıklaması geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

1 milyon takipçiye en hızlı ulaşan Instagram hesabı

Guinness Dünya Rekorları, Friends yıldızının 5 saat 16 dakika ile 1 milyon takipçiye bugüne kadar en hızlı ulaşan Instagram hesabı olduğunu açıkladı. Üstelik hayranların profile ulaşma sıkıntısı yaşamasına rağmen. Rekor bundan önce İngiltere Kraliyet Ailesi’ne aitti. Oyuncu Megan Markle ve Prens Harry‘nin evliliğinden sonra açılan Sussex hesabı beş saat 45 dakikada 1 milyon aboneye ulaşmıştı. Anniston’ın halihazırda 11,1 milyon abonesi olduğunu kaydedelim. Ünlü oyuncu kasım ayında Apple TV+ dizisi The Morning Show ile izleyicilerle buluşacak.

İlginizi çekebilir

Jennifer Aniston’ın Apple TV+ dizisi The Morning Show