reklamı kapat

POPÜLER

Reynmen Derdim Olsun klibi YouTube Instagram izlenme sayısı

YouTube Türkiye’nin “24 saatte en çok izlenme” rekoru kırıldı [İzle]

YouTube Türkiye’nin 24 saatte en çok izlenme alan videosu listesinde zirve isim değişti. Reynmen yeni videosuyla 24 saatte kırılması zor bir rekora imza atıyor.

Reynmen lakabıyla tanınan Yusuf Aktaş, YouTube Türkiye topluluğu içinde kırılması zor bir rekora imza attı. 3,2 milyon aboneye sahip olan YouTube kanalında “Derdim Olsun” isimli yeni şarkısının klibini paylaşan ünlü YouTuber, 24 saatte 11 milyonun üzerinde izlenmeye ulaştı. Halihazırda videonun izlenmesi 12 milyonu geçerken, Reynmen de Türkiye’nin YouTube’da 24 saatte en çok izlenen videosunun sahibi oluyor. Geçmişte müzik videoları tarafından kırılmasına alışık olduğumuz bu rekor bu kez bir YouTuber’dan geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünya genelinde trend listelerinde

Derdim Olsun videosu sadece YouTube’da değil Instagram’da da hayli ilgi görmüş durumda. Klibinden kısa bir sahneyi Instagram hesabından paylaşan Reynmen, Instagram’da 6 milyon izlenmeyi geçmiş durumda. YouTuber aynı zamanda Instagram Hikayeler üzerinden hayranlarıyla sevincini paylaşırken, videonun pek çok farklı ülkede trend listesine girdiğini de açıkladı. Yaklaşık 2 aydır kanalına video eklemediğini belirten YouTuber, Derdim Olsun klibiyle beraber de tekrar platforma dönüşünü kutluyor.

Kırılması hayli zor bir rekora imza atan YouTuber’ın zirvedeki yerini ne kadar uzun süre koruyabileceği şimdiden merak konusu. Yepyeni bir rekabetin fitilini ateşleyen YouTuber’ın gelecek videolarının başarısı da aynı oranda merak ediliyor. Reynmen’in Derdim Olsun klibini haberin üzerinde yer alan videodan izleyebilirsiniz.