reklamı kapat

POPÜLER

BTS Idol YouTube izlenme

YouTube’da “24 saatte en çok izlenme” rekoru kırıldı [Video]

YouTube‘da esen K-Pop rüzgarları giderek şiddetleniyor. Fake Love ile Taylor Swift’in “YouTube’da 24 saatte en çok izlenme” rekoruna çok yaklaşan BTS, Idol ile bu rekoru yerle bir ediyor.

K-Pop grubu BTS, YouTube üzerindeki ağırlığını artırmaya devam ediyor. Mayıs ayında Fake Love videosu ile Taylor Swift’in çıktığı gibi 43,2 milyon izlenen Look What You Made Me Do klibiyle kırdığı “24 saat içinde en çok izlenme” rekoruna çok yaklaşan grup ne yazık ki 41 milyon izlenmede kalmıştı. Ancak bu rekora en çok yaklaşan isim olmuştu. Şimdi ise Idol klibini yayınlayan grup Taylor Swift’in rekorunu bir kenara itiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

45 milyonun üzerinde izlenme

YouTube tarafından onaylanan rekor içinse net bir izlenme sayısı verilmemiş. Atılan tweette izlenme 24 saatte “45 milyonun üzerinde” olarak kaydediliyor. Grubun Love Yourself: Answer albümüne ait singlelardan biri olan Idol klibi geçtiğimiz cuma yayınlanmıştı. Klibin izlenmeleri ise haftayı tamamlarken 100 milyona doğru tırmanıyor.

2013 yılında çıkış yapan BTS, o zamandan bu yana her yeni işle başarısını cilalamaya devam ediyor. Billboard 200 albüm listesine girmeyi başaran ilk Koreli grup olan BTS’in “YouTube’da 24 saatte en çok izlenme” rekorunun ise ne zaman, kim tarafından kırılacağı şimdiden merak konusu.