reklamı kapat

POPÜLER

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell gibi isimlerin bulustugu apple tv+ dizisi the morning show

İki sezonuna 300 milyon dolar harcanan Apple TV+ dizisinden ilk fragman [Video]

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell gibi isimlerin buluştuğu Apple TV+ dizisi The Morning Show ilk fragmanı yayınladı.

Apple TV+ cephesinin ilk büyük dizisinden nihayet fragman geldi. Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell gibi güçlü isimlerin yer aldığı The Morning Show, Netflix rakibi çevrim içi yayın servisinin kendisini son haliyle gösteren ilk yapımı oluyor. Dizi ise ne Game of Thrones gibi fantastik diyarlara açılıyor ne de çevrim içi yayın servislerinin pek bir sevdiği bilim kurgu hikayelerinden birini anlatıyor. Doğrudan hayatın içinden, komedi ve dramayı birbirine harmanlayan bir yapımla karşı karşıyayız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple TV+ dizisinin iki sezonluk uçuk bütçesi

Dizide Jennifer Anniston karşımıza artık yavaş yavaş miladını doldurmaya başlamış bir sabah spikeri olarak çıkıyor. Witherspoon kimlik bunalımlarıyla boğuşan bir gazeteci rolünü üstlenirken Carell’ın karakteri de taciz iddialarıyla suçlanıyor. Üçünün de işinin tehlikede olduğu bu seride yapım sabah haberlerinin değişken iklimini merkezine oturtuyor. Egoların nelere sebep olabildiğini gösterecek olan dizi, hırs ve güç arzusunu da ekranlara taşıyor. Dizinin iki sezonu için 300 milyon dolar harcadığı söylenen iPhone üreticisi, Apple TV+ için açılışı hayatın tam ortasından entrika, komedi ve dramayı birleştiren bir yapımla yapmaya hazırlanıyor.

Dizi için ne yazık ki bir çıkış tarihi bulunmuyor. Servisin bu yılın sonlarına doğru yayın hayatına başlayacağı düşünülünce, açılışı yapacak ilk yapımlardan olacaktır diye tahmin ediyoruz. Servis için şimdilik kesinleşmiş bir fiyatlandırma da yok. Ancak kulislerde aylık 9,99 dolar olacağı konuşuluyor. The Morning Show için yayınlanan ilk fragmanı haberin üzerindeki videodan izleyebilirsiniz.