reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones bütçesini katlayan Jason Momoa başrolündeki Apple TV+ dizisi See

Game of Thrones bütçesini katlayan Apple TV+ dizisinden ilk fragman [İzle]

Game of Thrones bütçesini aşan Apple TV+ özel dizisi See ilk fragmanıyla karşımızda. Başrolde Jason Momoa yer alıyor.

Yeni iPhone modellerinin tanıtıldığı Apple etkinliğinde Apple TV+ orijinallerinden, Game of Thrones bütçeli, See de kendini gösterdi. Geçtiğimiz aylarda dizinin bütçesi ortaya çıkmış ve her bir bölümü için 15 milyon dolar harcandığına dikkat çekilmişti. Söz konusu bütçeye Game of Thrones 8. sezonda ancak kavuşabilmişti. Apple’ın “kendi Game of Thrones’unu” yapma çabasıyla ortaya çıkan See başrole ise tanıdık bir ismi oturtuyor: Jason Momoa. Apple’ın fantastik bilim-kurgu dizisi bizi ilginç bir distopik evrene götürüyor. Kimsenin göremediği ancak diğer duyularıyla hayatlarına devam ettiği evrende beklenmedik bir olay oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones bütçeli Jason Momoa dizisi geliyor

Yeni bir çocuğun doğumuyla toplulukta düzen bozuluyor. Çünkü herkesin aksine yeni doğan çocuk görebiliyor. Yeni nesille beraber hikaye daha da karmaşık hale geliyor. Momoa dizide “savaşçı – lider” bir karaktere hayat veriyor. Cesur savaşçılar, düşmanlar, entrika ve heyecan verici pek çok olayı müjdeleyen dizi fragmanıyla heyecanı artırıyor. Dizinin resmi özeti şu şekilde: “600 yıl gelecekte geçen hikayede amansız bir virüs insanlığın büyük bir kısmını yok eder ve kalanların da görme yetisini elinden alır. Tüm insanlık görme yetisini kaybettiğinde hayatta kalmak için yeni yollar keşfetmek zorunda kalacaktır.” Dizinin fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Apple TV+ 1 Kasım’dan itibaren yayın hayatına geçiş yapıyor. Servisin fiyatı ise beklentilerin de altında. Tüm aile için aylık 4,99 dolara erişim sunacak olan servisin ilk dizileri de 1 Kasım‘da yayın hayatına başlayacak. See de servisin izlenebilir ilk dizilerinden olacak.