reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones dizisini yok sayan Jason Momoa yorumu

Jason Momoa’dan Game of Thrones dizisini “gölgede bırakacak” yeni dizi yorumu

Game of Thrones sonrası Aquaman ile yıldızı parlayan Jason Momoa şimdi karşımıza Apple TV+ dizisi See ile çıkmaya hazırlanıyor. Momoa diziyle ilgili hiç olmadığı kadar iddialı.

Hem televizyonun hem de sinemanın son dönemdeki en popüler isimlerinden Jason Momoa, bütçesi Game of Thrones ile yarışan yeni Apple TV+ dizisi See için çok iddialı bir açıklamada bulundu. Bildiğiniz gibi Momoa, Game of Thrones’a erken veda eden isimler arasında yer alıyordu. Ancak dizinin sıkı takipçisi olmaya da devam etmişti. Final ise Momoa’nın hiç hoşuna gitmemiş ve bu düşüncelerini de sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Hatta Momoa, finali beraber izlediği arkadaşının sıkıntıdan uyuduğunu dahi söylemişti. Peki bu açıklamalar birden neden aklımıza geldi? Her ne kadar izleyiciler Momoa’nın Game of Thrones’la öne çıktığını düşünse de aktör böyle düşünmüyor. Hatta Game of Thrones’un kendisine tam tersi bir etki yarattığını dahi dile getiriyor. Yeni dizisi See içinse Game of Thrones’u gölgede bırakacak bir açıklamada bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

See, Game of Thrones efsanesini gölgede bırakabilir mi?

Momoa, Apple TV+ dizisinin fragmanını Instagram’ında paylaşırken açıklamada şunları söylüyor: “O gün nihayet geldi! Bunu dünyayla paylaşabildiğim için çok heyecanlıyım. Bu dizi bugüne kadar çalıştığım en mükemmel iş.

Kendisine bir “kariyer” sağladığı için geçmişte Zack Snyder’a teşekkür eden Momoa, şimdiye kadarki en iyi işi olarak da See’yi gösteriyor. Game of Thrones ile şimdiden kıyaslanmaya başlayan dizinin başrolünden gelen bu iddialı yorum da izleyicilerin merakını hiç olmadığı kadar cezbediyor. Filmleri bir kenara bırakırsak; Game of Thrones’tan sonra Jason Momoa birkaç dizi projesinde daha yer almıştı. Ancak hiçbiri bu denli ilgi görmedi diyebiliriz.

Momoa yeni dizisinde de Game of Thrones’ta olduğu gibi bir kabile lideri, savaşçı bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. 600 yıl gelecekte geçen yeni dizide bir virüs sonucu insanlığın büyük bir kısmı yok olurken bir kısmı da görme yetisini kaybediyor. Hayata bu şekilde adapte olan insanlık için işler görebilen bir bebeğin doğumuyla değişmeye başlıyor. See için yayınlanan ilk fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Game of Thrones’u aratmayan bütçesiyle Jason Momoa dizisi