reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman yıldızı Jason Momoa yeni Apple TV+ dizisi

Aquaman yıldızı Jason Momoa’nın yeni Apple TV+ dizisi

Aquaman yıldızı Jason Momoa, Apple’ın Netflix rakibi servisi Apple TV+ için çekilen yeni dizisi See’nin ilk detaylarını paylaştı.

Dün gerçekleştirilen Apple TV+ etkinliğinde sahnede ses getiren isimlerden biri de Aquaman yıldızı Jason Momoa oldu. Platformun özel içerikleri arasındaki yeni dizisi See için Alfre Woodard ile beraber kısa bir tanıtım yapan Momoa, dizinin detaylarını paylaştı. Diziden ilk görüntüler ise ne yazık ki Apple’ın hazırladığı içerik kolajı videosu içinde kalan kısa kısa görüntüler oldu. Yeni dizisinde ise Momoa bir kez daha karşımıza güçlü bir “savaşçı” rolünde çıkıyor. Apple’ın “fantastik” serileri arasında yer almaya hazırlanan dizi, insanların görme yetisinin olmadığı bir evrende geçiyor. Momoa diziyi şu şekilde özetliyor: “Dünyayı şu şekilde hayal etmeye çalışın: Duyabiliyor, dokunabiliyor, koklayabiliyor ve hissedebiliyorsunuz. Tüm insani deneyimlerin size açık olduğunu düşünün: Sevgi, heyecan, keşif, umutsuzluk ve ev hissi. Şimdi de tüm bunları görmeden deneyimlediğinizi hayal edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jason Momoa See dizisi

Virüsle yayılan yeni düzen

Alfre Woodard, dizideki evrenin bir virüsün tüm gezegeni kırıp geçtikten yüzyıllar sonra, sağ kalanların göremediği bir evren olduğunu belirtiyor. “Bu dünyada kendi kötü kraliçelerimiz, cesur savaşçılarımız, heyecan verici maceralarımız var. Ancak bu maceranın çok ötesinde, See, Dünya’daki deneyimin ne kadarının görsel temelli olduğunu sorgulatacak. Görüş yeteneğimin olmaması beni değiştirir mi?” diyen Woodard, dizi üzerindeki merakı artırıyor.

Momoa dizide Baba Voss isimli bir savaşçıyı canlandırıyor. Savaşçı, lider, koruyucu bir figür olarak yer alıyor. Woodard da Paris isimli karaktere hayat veriyor. Bir rahibe olan Paris aynı zamanda Baba Voss’a da danışmanlık yapıyor. Peki dizi ne zaman yayınlanacak? İşte orası net değil. Ancak sonbaharda aralarında Türkiye de olmak üzere Apple TV+ servisi hizmete sokulacak. Servisin yayına girmesiyle dizinin de yayınlanması bekleniyor. Diziden görüntüler içeren Apple TV içerik kolajına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlgili video