reklamı kapat

POPÜLER

Jason Momoa Netflix filmi Sweet Girl

Taken benzeri Jason Momoa başrollü Netflix filmi: Sweet Girl

Aquaman yıldızı Jason Momoa, Apple TV+ dizisi See’den sonra şimdi de Netflix filmi Sweet Girl ile hayranlarıyla buluşacak.

Sinema ve televizyonun son zamanlardaki en popüler ismi olan Jason Momoa, bu kez Netflix için kamera karşısına geçiyor. Sweet Girl isimli filmde yer alan Momoa, Taken serisi esintili yapımda karısının ölümünün intikamını almaya çabalarken ailesinden sağ kalan tek kişi olan kızını da korumaya çalışıyor. Konuyu okuduğumuzda ana karakter olarak gözümüzde ister istemez Liam Neeson canlansa da Momoa’nın nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix filmi Sweet Girl için tanıdık ekip

Filmin yönetmenliğini Brian Andrew Mendoza üstleniyor. Geçmişte de Momoa ile çalışan Mendoza aynı zamanda Momoa’nın başrolü üstlendiği Netflix dizisi Frontier’in de baş yapımcısıydı. İntikam hikayesi Sweet Girl’ün senaryosunu Gregg Hurwitz ve Philip Eisner’ın yazdığı açıklamlar arasında.

Filmin yapımcılığını Brad Peyton ve Jeff Fierson üstleniyor. Bu iki isim de Momoa ile Frontier dizisinde çalışıyordu. Yani çekirdek ekip hem birbirini tanıyor hem de Netflix için geçmişte iş yapmış isimlerden oluşuyor. Filmin baş yapımcısı ise Martin Kistler.

Jason Momoa, ekiple ve filmle ilgili şu yorumları paylaştı: “Netflix’le yeniden çalışma imkanı bulduğum için çok heyecanlıyım. Adeta rüya takımını kurduk! Brad ve Jeff benim çok yakın arkadaşım. Brian da 10 yılı aşkın çalıştığım bir isim. Birlikte çalışmak ve onun vizyonunu ortaya çıkarmak harika bir duygu!

Filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Net bir çıkış tarihi de bulunmuyor.

İlginizi çekebilir

Momoa’lı Frontier’in fragmanı