reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Sweet Girl
Netflix Sweet Girl
Netflix Sweet Girl

Jason Momoa’lı yeni Netflix filmi Sweet Girl’ün fragmanı yayında [Video]

Netflix, Jason Momoa ve Isabela Merced‘in başrolde olduğu Sweet Girl’ün fragmanını paylaştı. 20 Ağustos’ta dünya ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak filmin ilk kareleri de yayınlandı.

 Brian Andrew Mendoza’nın yönetmen koltuğunda olduğu filmin senaristliğini  Gregg Hurwitz ve Philip Eisner üstleniyor.

Filmin konusundan kısaca bahsetelim. Ailesine çok düşkün olan Ray Cooper, hayat kurtarma potansiyeline sahip bir ilacın eşi (Adria Arjona) kanserden ölmeden hemen önce piyasadan çekilmesinden sorumlu ilaç firmasına karşı mücadele ederek adaleti sağlamaya yemin ediyor. Ancak gerçekleri ararken onu ve kızı Rachel’ı (Isabela Merced) tehlikeye atan ölümcül bir karşılaşma yaşayınca, Ray’in asıl amacı ailesinden geriye kalan tek kişiyi korumak için intikam almaya dönüşüyor. Sweet Girl’ün oyuncu kadrosunda Jason Momoa, Isabela Merced, Justin Bartha, Amy Brenneman, Manuel Garcia-Rulfo, Raza Jaffrey, Lex Scott Davis ve Michael Raymond-James yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jason Momoa’lı yeni Netflix filmi için geri sayım başladı

Filmin yapımcıları arasında Jeff Fierson, Brad Peyton, Jason Momoa ve Brian Andrew Mendoza karşımıza çıkıyor. Filmin fragmanını haberin devamından, filmin ilk karelerini ise galeri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili video