reklamı kapat

POPÜLER

FIFA 22

Merakla beklenen FIFA 22’nin kapak yıldızı belli oldu

EA Sports bu yıl satışa sunulacak FIFA 22’nin kapak yıldızını açıkladı. EA’nin yaptığı açıklamaya göre FIFA 22’nin bu yıl kapağında Paris Saint Germain takımında forma giyen Kylian Mbappe yer alacak.

Kısa bir süre önce ilk detayları ortaya çıkan oyun aktarılan bilgilere daha sade menü tasarımına sahip olacak. Oynanışta ufak değişikliklerin yer alacağı oyunda özel taktilerin de değiştiğinden söz ediliyor. Hafta Sonu Ligi’nde de format değişikliğine gidileceği söyleniyor. Bu modda 30’dan az maçın olacağı ve her hafta elemenin olacağı ifade ediliyor. Oyuncuların elemelerde 5 oyun oynayacağı ve en az üç maçı kazanmaları gerektiği dile getiriliyor. FUT özelliğinde de yenilikler görmeyi beklediğimiz oyunun grafik açısından da iyileştirmeler sunması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIFA 22 ne zaman satışa sunulacak?

Futbol tutkunlarının merakla beklediği oyunun özellikle yeni oyun konsolları PS5 ve Xbox Series X’te iddialı bir grafik performansı sunacağı konuşuluyor. Pek tabii FIFA 22’nin PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarında da satışa sunulacağını söyleyelim. Oyunun eylül ayının sonunda satışa sunulması bekleniyor.