reklamı kapat

POPÜLER

Yale Sync Smart Alarm

Ev alarmları akıllandı; Yale Sync Smart Home Alarm Seti incelemesi

 - Güncelleme: 14 Temmuz 2021 12:57

Yale Linus akıllı kilidin ardından karşımıza çıkan Yale Sync Smart Home Alarm Seti, güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor. Mobil cihazlarla uyumlu şekilde çalışan akıllı alarm sistemi, evlerdeki güvenliği her yerden kontrol etmeye olanak tanıyor. Akıllı alarm sistemiyle ilgili merak edilenleri değerlendirdik

Türkiye’de güvenlik denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Yale, son yıllarda akıllı ev cihazlarına da yatırım yapmaya başladı. Linus akıllı kilit sistemiyle beklentilerimizi karşılayan Yale şimdi de akıllı alarm sistemiyle evleri korumayı hedefliyor. Alarm sistemini akıllandırarak önemli bir hamle yapan şirket, ev güvenliğini istediğiniz gibi kişiselleştirebilmeye yardımcı oluyor. Herhangi bir ek abonelik ücreti ödemeye gerek kalmadan kolayca evinize kurabileceğiniz akıllı alarm seti “Yılın Güvenlik Ürünü”nün de sahibi.

iOS ve Android’li platformlar için geliştirilen uygulamayla kontrol edilebilen cihaz aynı zamanda Philips Hue, Alexa, Google Home ve Apple Watch ile de uyumlu. Yale Home Uygulamasıyla alarm kurabileceğiniz gibi uygulama üzerinden alarmı devre dışı bırakabilmek ve alarmlarının durumunu kontrol etmek de mümkün.