reklamı kapat

POPÜLER

Yale Linus

Yale Linus akıllı kilit sistemi için yeni avantajlı fiyat [Nisan 2024]

Yale Linus akıllı kilit sisteminin fiyatı düştü. Daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz cihaz akıllı bir kilit sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran cihaz kapı kilitlerini akıllı hale getiriyor.

Anahtar taşıma derdini ortadan kaldıran sistem akıllı telefonlar yardımıyla kapıları kilitlemeye veya açmaya olanak tanıyor. iOS ve Android’li cihazlar için geliştirilen Yale Access uygulaması üzerinden kapıları kilitleyip ve açmak mümkün hale geliyor. Uygulama basit bir arayüze sahip olduğu için kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Doorsense adı verilen bir teknoloji kapının açık veya kapalı olup olmadığını algılayabiliyor. Bu bilgi akıllı telefonlar üzerinden kullanıcılara sunuyor. Otomatik kilitleme özelliği de sistemde öne çıkan özellikler arasında. Kapınızı dilediğiniz yerden kilitleyip açmak mümkün olsa da bunun için ekstradan Yale Connect Wi-Fi köprüsü satın alınması gerekiyor. Türkiye dil desteğine de sahip olan Yale Access uygulamasında aktivite kısmı göze çarpıyor. Bu kısım üzerinden evinize kimin ne zaman gelip gittiği kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yale Linus kapı kilidinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Uzaktan kapıları kilitleme haricinde manuel olarak da yapılan işlemler ve bu işlemlerin saat bilgisi aktivite alanında yer alıyor. Cihazın indirimli fiyatı ise 7.457 TL. Bu fiyat cihazın gri renk seçeneği için geçerli. Cihazın mat siyah renkli modeli daha yüksek fiyata satılıyor.
Yale

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın