reklamı kapat

POPÜLER

Yale Sync Smart Home Alarm Seti

Yale Sync Smart Home Alarm Seti için indirim fırsatı [Haziran 2024]

Daha önceden inceleme fırsatı bulduğumuz Yale Sync Smart Home Alarm Seti için bir indirim fırsatı var. Herhangi bir ek abonelik ücreti ödemeye gerek kalmadan kolayca evinize kurabileceğiniz akıllı alarm seti iOS ve Android’li platformlar için geliştirilen uygulamayla kontrol edilebiliyor.

Cihaz aynı zamanda Philips HueAlexa, Google Home ve Apple Watch ile de uyumlu.  Yale Home Uygulamasıyla alarm kurabileceğiniz gibi uygulama üzerinden alarmı devre dışı bırakabilmek ve alarmlarının durumunu kontrol etmek de mümkün. Kutu içeriğinden bir adet Smart Hub, iki adet PIR hareket dedektörü, bir adet kapı/pencere kontağı, bir adet duvar tipi kumanda ve bir adet dış siren çıkıyor. Pek tabii kullanıcılar ekstra aksesuarlarla alarm sistemlerine eklemeler yapabiliyor. Coğrafi konum özelliğine de destek veren sistem evden çıkarken uygulama üzerinden hatırlatma da bulunabiliyor. Sync Smart Home Alarm Seti evde bir hareket algılandığında telefona bildirim gönderiyor. Sistem tamamen devreye girdiğinde siren çalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yale Sync Smart Home Alarm Seti, Philips Hue aydınlatma birimleriyle de uyumlu şekilde çalışıyor

Sistem herhangi bir harekette sensörleri aktif hale getirdiği için bu sensörler devre dışı bırakmak da mümkün. Piyasada daha yüksek fiyata satılan alarm seti bir satış kanalında şu anda 9.119 TL‘ye satılıyor.

Yale

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER