reklamı kapat

POPÜLER

FIFA 22

Oynanış videosu yayınlanan FIFA 22’nin Türkiye çıkış tarihi de açıklandı [Video]

Kısa bir süre önce paylaştığımız haberde FIFA 22‘nin kapak yıldızını sizlere aktarmıştık. Bu haberin üzerinden çok geçmeden EA Sports, oyunun fragmanını ve çıkış tarihini paylaştı.

EA Sports tarafından aktarılan bilgiye göre FIFA 22, 1 Ekim‘de Türkiye’de de oyun tutkunlarıyla buluşacak. Merakla beklenen oyun yeni nesil oyun konsollarında daha gerçekçi animasyona ve oynanışa sahip olacak. EA Sports bunun için HyperMotion teknolojisini faydalanıyor. Teknoloji, gerçek zamanlı animasyonlar üretmek için makine öğrenimini kullanıyor. Xsens takımları da ilk kez yüksek yoğunluktaki 22 futbolcunun hareketlerini yakalıyor. Gerçek hayattaki futbolcuların hareket verileri elde edilerek çok daha gerçekçi futbol deneyimi sunuluyor. 4.000’den fazla animasyonun yer aldığı oyunda hücumculara çevreleri hakkında daha fazla farkındalık sunuyor.

Oyun hücum yapan futbolcuların daha akıllı koşular yapmasına da imkan tanıyor. Yeniden yazılmış savunma yapay zekası da FIFA 22 oyununda yer alan diğer yenilikler arasında. FUT 22’de bir döneme damga vuran efsane futbolcular da yer alıyor. Bu sayede oyuncular eski futbolcuları takımlarına alarak nostalji yaşayabiliyor. Bizim de merakla beklediğimiz oyunun fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIFA 22’nin Türkiye fiyatları da duyuruldu

PlayStation 5: 560 TL
PlayStation 4: 500 TL
Xbox One: 499 TL
Xbox Series: 559 TL
PC (Steam): 419,99 TL