reklamı kapat

POPÜLER

FIFA 22
FIFA 22
FIFA 22

FIFA 22’nin final sürümünün ilk oynanış görüntüleri için geri sayım başladı

Futbol tutkunlarının merakla beklediği FIFA 22‘nin çıkışına sayılı gün kaldı. 1 Ekim‘de satışa sunulacak oyun, 22 Eylül’de EA Play üyeleri için yayınlanacak.

Türkiye’nin en büyük FIFA ‘YouTuber’larından ve yayıncılarından oluşan EA Creator Network Türkiye’nin üyeleri ise 20 Eylül’den itibaren oyunun final sürümünü oynayıp ilk oynanış görüntülerini takipçileriyle paylaşabilecek. EA Creator Network programı kapsamında Kırmızı Kep, Kobemir, Emre Kayır, Arden Papazyan, GRKN, No 23, Easter GamersTv, Ümidi, Hüseyin Anıl Biten, Kısa Paslar, EgeArseven ve NpSonat gibi ‘YouTuber’lar ve yayıncılar yer alıyor.

FIFA 22, serinin PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için ¨tamamen¨ optimize edilen ilk versiyonu olacak. Gelişmiş 11’e 11 Maç Yakalama ve Makine Öğrenimi’ni bir araya getiren HyperMotion teknolojisi FIFA 22’de dikkat çeken yenilikler arasında yer alıyor. Profesyonel futbolcuların gerçek hareket verilerini gerçek zamanlı olarak oyuna aktararak FIFA tarihindeki en akıcı oyun deneyimini sunmaya hazırlanan FIFA 22’de klasik oyun modları da yenilenmiş halleriyle geri dönüyor.

FIFA 22 ile beraber klasik oyun modları da yenilenmiş şekilde geri dönüyor. Oyuncular, Kariyer Modu’nda kendi kulüplerini oluşturarak dünya genelindeki herhangi bir lige katılabiliyor ve yeni Ultimate Team Kahramanları ile geçmişe yolculuk yapabiliyor. Volta Football’a eklenen yeni hareketler de oyunda göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIFA 22’nin erken erişim tarihleri şu şekilde:

EA Creator Network üyeleri & seçili influencer’lar: 20 Eylül (sınırsız)
EA Play üyeleri: 22 Eylül (10 saatliğine)
EA Play Pro (PC) üyeleri: 22 Eylül (sınırsız)
Ultimate Edition için ön sipariş verenler: 27 Eylül (sınırsız)

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi Mix 4’ün kutu içeriğine yakından bakın