reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman 2 Jason Momoa

Aquaman 2 için Jason Momoa’dan heyecanlandıran açıklama

İlk filmin başarısının ardından hayranlar sabırsızlıkla Aquaman 2 filmini bekliyor. Jason Momoa yeni açıklamasıyla süreci daha da heyecanlı kılıyor.

DC Sinematik Evreni’nin elindeki en büyük kozlardan biri olan Aquaman 2 için ilk açıklamalar filmin yıldızı Jason Momoa tarafından yapıldı. Sinematik evrende 1 milyar barajını geçen tek yapım olmasıyla beraber hayranlardan aldığı övgülerle de Warner Bros.’un yatırım konusunda çekinmeyeceği yapımlar arasına hızla giren film, Arthur Curry’nin hikayesini devam ettirmeye hazırlanıyor. Görünen o ki filmin yaratıcı sürecinde Momoa’nın doğrudan katkıları bulunmuş. Şimdilerde 1 Kasım’da yayınlanacak Apple TV+ dizisi See için gün sayan Momoa, ET‘e verdiği röportajda gelecek film hakkında konuşmayı da ihmal etmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Aquaman 2 çok daha büyük olacak”

Momoa yaptığı açıklamada şunları dile getiriyor: “Yeni film çok daha fazlasını barındıracak. İlk filme göre çok daha büyük olacak. Hayranların tepkisi ve filmin başarısının ardından Warner Bros. ve DC’ye gidip ‘Biliyor musunuz, bazı fikirlerim var’ dedim ve bayıldılar. James Wan ve oradaki herkes ‘Bunu yapıyoruz. Bir film daha yapmak için çok heyecanlıyız’ diyordu.

Görünen o ki Aquaman 2, Momoa’nın vizyonunu beyaz perdeye taşımasında yardımcı olacak. Senaryo konusunda ise şimdilik elbette bir açıklama yapılmadı. Zaten filmi de pek yakında göremeyeceğiz. Serinin ikinci yapımı 16 Aralık 2022‘de vizyonda yer alacak. Hayranların önünde üç senelik uzun bir bekleyiş bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Star Wars: The Rise of Skywalker fragmanı