reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman Jason Momoa

Jason Momoa’nın Aquaman kutlaması

Jason Momoa’nın başrolünde yer aldığı Aquaman filmi DC sinema evreni için bir ilke imza attı. Bu başarı elbette kutlamasız kalmadı. Sevilen oyuncu sosyal medya üzerinden güzel bir kutlama mesajı paylaştı.

Öncelikle bilmeyenler için durumu özetleyelim. Jason Wan’ın yönettiği Aquaman filmi DC sinema evreninde 1 milyar dolar gişe hasılatını aşan ilk film oldu. Böylece bir anlamda DC filmlerinin laneti de sonladı diyebiliriz. Uzun zamandır beklenen bu başarı elbette büyük bir coşkuyla karşılandı. Game of Thrones ile tanıdığımız Aquaman ile gönüllerde taht kuran Jason Momoa da kendi Instagram hesabı üzerinden güzel bir kutlama mesajı paylaştı. Bu paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Milyar dolarlık mazlum. Baywatch’tan bir zamanların en görmezden gelinen süper kahramanının 1 milyar dolarlık filmine. Kimse hayranların sevgisi olmadan zirveye ulaşamaz. Bu başarı hayranların eseri. Bu filmin gerçeğe dönüşmesine vesile olan herkese teşekkür ediyorum. Aquaman rolü için beni seçen Zack Snyder’e, bu harika dünyayı yaratan James Wan’a minnettarım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu mesajdaki mazlum sözünün nedeni, Aquaman’in bir zamanlar en çok dalga geçilen süper kahraman olmasına dayanıyor. Batman, Superman ve Wonder Woman varken kimse Aquaman’in ilk 1 milyar dolar kazandıran DC filmi olmasını beklemiyordu. Fakat ortaya koyulan başarılı hikaye izleyicilerin beğenisini toplamayı başardı. Bakalım filmin toplam gişe hasılatı ne olacak?

İlginizi çekebilir

Türkçe altyazılı son fragman