reklamı kapat

POPÜLER

Aquaman Jason Momoa

Jason Momoa’nın Aquaman hayranlarına teşekkürü

Warner Bros’un hayal kırıklıkları serisi Aquaman ile son buldu. Gişe hasılatıyla yüzleri güldüren filmin yıldızı Jason Momoa’dan içten bir teşekkür videosu geldi.

Bildiğiniz gibi Aquaman oldukça hızlı bir şekilde DC filmleri arasında zirveye oturdu. Wonder Woman ve Batman v Superman gibi filmleri rahatlıkla geride bırakmayı başardı. Toplam gişe hasılatı an itibariyle 940 milyon dolara ulaşmış durumda. Bu da Aquaman’in 1 milyar dolar barajını çok rahat aşacağını ve DC adına yeni bir rekora imza atacağını gösteriyor. Jason Momoa bu başarı silsilesine sessiz kalmadı. Kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı samimi videoyla Aquaman sevenlere teşekkür etti. Sevilen oyuncu paylaştığı videoda şu sözleri sarf ediyor:

“Tüm hayranlara, arkadaşlarıma merhaba diyorum ve sizleri seviyorum. Aquaman’i dünya genelinde zirveye oturtan herkese teşekkür ediyorum. Ortaya çıkan işle çok gurur duyuyorum. Üstelik Aquaman ikinci defa seyredince çok daha güzel oluyor. Eğer hala izlemediyseniz iyi zaman geçirmenizi diliyorum.. Arzu ederseniz filmi ikinci defa izlemekten de çekinmeyin.”

DC hayranları Aquaman’i ikinci defa izlemese bile, rekor şimdiden geliyorum diyor! Bakalım filmin 1 milyar dolar gişe hasılatına ulaşması ne kadar sürecek?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Türkçe altyazılı son fragman