reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn Margot Robbie

Margot Robbie’den Harley Quinn itirafı

DC sinema evreninin en sevilen karakterlerinden biri şüphesiz Harley Quinn. Bu efsane karaktere hayat veren Margot Robbie ise Harley’e dönüşmenin pek de kolay olmadığını itiraf etti.

Harley Quinn dönüşümü

Batman’in sevilen kötülerinden, Joker’in yol arkadaşı olan Harley Quinn, Suicide Squad ile beyaz perdeye taşındı. Margot Robbie’nin performansı ise büyük beğeni topladı. Bu yüzden yakın gelecekte pek çok DC filminde Harley’i göreceğiz. Kahramanımızın beyaz perdedeki tarzı çizgi romanlardan oldukça farklı. Bu durum da Margot Robbie için işleri zorlaştırıyor gibi görünüyor. Sevilen oyuncu Harley’e dönüşüm sürecinin kolay olmadığını şu sözlerle ifade etti:

“Dürüst olmam gerekirse, özellikle Harley Quinn karakterini canlandırırken vücudumun açıkta kalan bölgeleri arttıkça saç ve makyaj gibi işlerin tamamlanması çok daha uzun sürüyor. Çünkü biliyorsunuz çok beyaz bir teni ve bir sürü dövmesi var. Eğer dışarıda bir sahne çekiyorsak ve ceket bile giymiyorsam sadece bu detayların tamamlanması için makyaj odasında en az 20 dakika daha harcamak gerekiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğer Suicide Squad ekibi Harley Quinn’in klasik kostümünü kullanmayı tercih etseydi, bu sorun ortadan kalkabilirdi. Fakat beyaz perdedeki versiyonun kendisine has bir havası olduğunu da kabul etmek gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Aquaman Türkçe altyazılı son fragman