reklamı kapat

POPÜLER

Margot Robbie Harley Quinn

Margot Robbie’nin Harley Quinn rolünü kabul etme nedeni şaşırtıyor

Suicide Squad ile beyaz perdede boy gösteren Harley Quinn kısa sürede favorilerimiz arasına girmeyi başardı. Film izleyiciler için büyük bir hayal kırıklığı olsa da Margot Robbie ortaya koyduğu performansla büyük beğeni topladı. Şimdiye kadar onun bu rolü Harley Quinn çok sevildiği için kabul ettiğini zannediyorduk fakat işin aslı çok farklı çıktı.

Kısa süreliğine geçmişe dönersek, Suicide Squad ilk fragmanlarıyla büyük heyecan uyandırmıştı. Fakat sinemaya gittiğimizde beklediğimiz filmle karşılaşamamıştık. Bunun için suçlanan isim ise filmin yönetmenliğini üstlenen David Ayer oldu. Ancak Margot Robbie’nin açıklamalarının ardından ona teşekkür etmemiz gerektiğini fark ediyoruz. Sevilen oyuncu Variety’nin Actors on Actors serisine katıldı. Jake Gyllenhaal ile gerçekleştirdikleri sohbette DC evrenine katılmaya neden “evet” dediğini açıkladı.

“Buraya geldiğimde fark ettim ki ikimiz de David Ayer ile çalıştık. [Jake Gyllenhaal’a söylüyor] Aslına bakarsan senin rol aldığın End of Watch en sevdiğim filmlerden biri. Hatta o film Suicide Squad teklifini kabul etmemin de nedeni çünkü End of Watch’ı o kadar çok sevdim ki sinemada dört kere seyrettim.”

David Ayer hem Suicide Squad hem de Bright yüzünden fazlasıyla eleştiriye maruz kalıyor. Ancak çizgi roman sevenlerin ideal Harley Quinn‘e kavuşmasında payı oldukça büyük gibi görünüyor. Ortaya çıkan sonucu görünce de ona minnettar olmaktan başka bir seçeneğimiz kalmıyor gibi…

İlgili video

YORUMLAR