reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn

Margot Robbie destekli Harley Quinn animasyonu geliyor

Suicide Squad ile popülerliğine popülerlik katan Harley Quinn geri dönmeye hazırlanıyor ancak bu sefer animasyon seri olarak! Üstelik sevilen karakteri Margot Robbie‘nin seslendireceği söyleniyor.

Batman The Animated Series ile hayatımıza giren Harley Quinn o günden bu yana çizgi roman sevenlerin gönlünde taht kurdu. Bu sevilen karakteri beyaz perdede izleyebilmek için ise Suicide Squad‘a kadar beklemek zorunda kaldık. Genel olarak hayal kırıklığı yaratan bu filmin parlayan yıldızı ise Margot Robbie oldu. Onun Harley Quinn’i ete kemiğe büründürme şekli büyük takdir topladı. Dolayısıyla Warner Bros. da bu efsane kötünün yer alacağı yeni projeler tasarlamaya başladı. Gotham City Sirens ve Suicide Squad 2‘nin ardından şimdi bir de animasyon serimiz olacak.

Detaylar belli oldu

Tahmin edebileceğiniz üzere bu animasyon projenin ana kahramanı Harley Quinn olacak. Yetişkinlere hitap edecek bu yapımın ilk sezonu 26 bölümden oluşacak. Yarım saatlik bölümler boyunca Harley ve arkadaşlarının maceralarına şahit olacağız. Ona Poison Ivy başta olmak üzere DC’nin sevilen kötüleri eşlik edecek.

Asıl dikkat çekici olan ise bu animasyon yapımın televizyonda yayınlanmayacak olması. Warner Bros önümüzdeki yıllarda Netflix’e benzer bir internet platformu kurmaya hazırlanıyor. Harley Quinn animasyon serisi de burada izleyici karşısına çıkacak. Böylece “Acaba iptal olur mu?” diye dert etmemize gerek kalmayacak. Aksine bu durum gelecekte farklı DC kahramanlarının da kendi animasyon serilerine kavuşabileceği anlamına geliyor.