reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn’in sinemaya dönüşü beklenenden çok daha fazlasını vadediyor

Sinema izleyicilerinin Suicide Squad ile tanıdığı Harley Quinn geri dönüyor. Yönetmen David Ayer ile Margot Robbie’nin yeni bir hikaye için bir araya geleceği kesinleşti.

Suicide Squad vizyona girdiğinden beri en fazla ilgiyi gören karakter şüphesiz ki Harley Quinn oldu. Bu ilgide karaktere duyulan sevginin yanı sıra Margot Robbie‘nin herkesin beğenisini toplayan performansının etkisi de çok büyük. Daha önce Robbie’nin Harley Quinn olarak beyaz perdeye döneceğine dair çeşitli haberler yapıldı. Hatta son olarak bu projenin senaryosunu kimin yazacağı belli olmuştu. Sonunda heyecanla beklenen bu yapıma dair detaylar netleşmeye başladı.

Harley Quinn gerçekten de yeni bir hikaye ile karşımıza çıkacak. Üstelik bu projenin yönetmenliğini Suicide Squad’da birlikte çalıştığı David Ayer üstlenecek. İsmi Gotham City Sirens olarak geçen yapım DC çizgi romanlarındaki kadın kötüleri bir araya getirecek. Burada daha çok Batman‘in mücadele ettiği kötüleri göreceğiz. Yani Harley Quinn’in dışında Catwoman ve Poison Ivy gibi karakterlerin hikayeye dahil edilmesi bekleniyor. Tabii bu detayların hiçbiri kesinleşmiş değil.

Henüz Gotham City Sirens‘ın ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor ancak yapım şimdiden hızla hayata geçirilmesi planlanan yapımlar arasına girmeyi başardı.