reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn

James Gunn’ın Harley Quinn odaklı Margot Robbie övgüsü

Marvel stüdyolarının ardından DC filmlerine de el atan James Gunn, Harley Quinn karakterine hayat veren Margot Robbie’nin oyunculuğunu övme biçimiyle herkesi şaşırttı.

Bildiğiniz gibi James Gunn’ın en akılda kalan işlerinden biri Guardians of the Galaxy serisi. Eski tweetleri sebebiyle Disney stüdyoları tarafından işten çıkartılan yönetmen daha sonra Warner Bros. stüdyoları ile anlaşma sağlamıştı. Bu sayede yeniden çekilecek olan The Suicide Squad filminin kamera arkasına geçti. Aynı süreçte Marvel tarafından işe alındı ve Guardians of the Galaxy Vol. 3’ü de yöneteceği kesinlik kazanmış oldu. Çalkantılı bir dönemin ardından kariyerini yoluna sokan James Gunn, The Suicide Squad için çalışmalara devam ediyor. Başarılı yönetmen bu süreçte Harley Quinn karakterini canlandıran Margot Robbie’nin oyunculuğa hayran olmuş gibi görünüyor. Başarılı yönetmene Margot Robbie ile çalışmaya başlayıp başlamadığı soruldu. O da “Evet. O şimdiye kadar birlikte çalıştığım en iyi oyuncu olabilir.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harley Quinn gönülleri fethetti

Onun bu sözleri elbette çok şaşırtıcı çünkü James Gunn’ın şimdiye kadar pek çok başarılı oyuncuyla birlikte çalıştığını biliyoruz. Buna rağmen Margot Robbie, Harley Quinn performansıyla onu etkilemeyi başarmış gibi görünüyor. Açıkçası bunu şaşırtıcı bulmadık çünkü Margot Robbie aynı zamanda hayal kırıklığı yaratan ilk Suicide Squad filminde öne çıkmayı başarmıştı. Filmin ne kadar kötü olduğunu hatırlarsanız, bunun aslında ne kadar zor bir şey olduğunu da fark ediyorsunuz. Bakalım The Suicide Squad beklentileri karşılayıp, hayal kırıklıklarını unutturabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Birds of Prey fragmanı