reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad 2

DC’den Suicide Squad 2 düzeltmesi

DC çizgi romanlarından uyarlanacak olan Suicide Squad 2 filminin yolda olduğunu bir süredir biliyoruz. Warner Bros stüdyoları ise medyada filme dair oluşan yanlış algıyı düzeltmeye kararlı görünüyor.

Bildiğiniz gibi Suicide Squad fragmanlarıyla büyük heyecan yaratmasına rağmen vizyona girdiği anda devasa bir hayal kırıklığına dönüştü. Buna rağmen gişede iyi sayılabilecek bir hasılat elde etti. Dolayısıyla Warner Bros stüdyoları ikinci filme bir şans verme kararı aldı. Ardından ne olacağını merak ettiğimiz bu projeyi Marvel stüdyolarından kovulan James Gunn’ın devraldığı ortaya çıktı. Filmin adı The Suicide Squad olarak açıklansa da bu proje Suicide Squad 2 olarak anılmaya devam ediyor. DC ise bu durumdan memnun değil. DC sinematik evreni yapımcılarından Peter Safran bu algıyı düzeltmek istiyor.

“Öncelikle biz bu projeyi Suicide Squad 2 olarak anmıyoruz çünkü hikayeyi sıfırlıyoruz. Projemizin adı The Suicide Squad ve bence izleyiciler şimdiden görecekleri için heyecanlanmalı. Filmde James Gunn’ın elinden çıkmasını beklediğiniz her şey var. Bence sırf bu bile beklentileri yükseltmeye yetmeli. Çünkü beklentileri karşılayacağımıza eminim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette DC sinema evrenini yakından takip edenler The Suicide Squad’ın seriyi başa saracağını ve daha iyi bir başlangıç yapmayı amaçladığını biliyor. Fakat öte yandan izleyicilerin büyük bir kısmı yeni bir film değil, Suicide Squad 2’yi bekliyor. Bu da DC’nin işini fazlasıyla zorlaştıracak gibi görünüyor. Son olarak filmin 6 Ağustos 2021’de izleyici karşısına çıkacacağını da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı