reklamı kapat

POPÜLER

The Suicide Squad

The Suicide Squad gözüne John Cena’yı kestirdi

Yönetmenliğini James Gunn’ın üstleneceği The Suicide Squad enteresan gelişmelerle karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Şimdi de proje için değerlendirilen isimlerden birinin John Cena olduğu ortaya çıktı.

Advertisement

Geçtiğimiz senelerde vizyona giren Suicide Squad fragmanlarıyla büyük heyecan yaratmasına rağmen vizyona girdiği andan itibaren büyük bir hayal kırıklığı olduğu anlaşıldı. Bu büyük probleme rağmen gişede iyi sayılabilecek bir hasılat elde etti. Bu kazancın ardından Warner Bros stüdyoları ikinci filme bir şans verme kararı aldı. Akıbetini fazlasıyla merak ettiğimiz bu projeyi geçtiğimiz aylarda önce Marvel stüdyolarından kovulan sonra yeniden işe alınan James Gunn’ın devraldığı ortaya çıktı. Filmin adı The Suicide Squad olarak açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hikayeye sıfırdan başlamayı planlayan The Suicide Squad orijinal kadrosunun büyük bir kısmını koruyor. Şimdiye kadar ekipten ayrılan tek isim Will Smith oldu. Ardından Idris Elba’nın projeye dahil olduğunu öğrendik. Son gelişmelere bakılırsa James Gunn gizemli bir karakter için gözünü John Cena’ya dikti. Variety‘nin haberine göre Warner Bros stüdyoları çoktan John Cena ile irtibata geçti.  Onun hangi karaktere hayat vereceğine dair en ufak bir bilgi bile bulunmuyor. Bu gizemli durum ise merakımızın iyice körüklenmesine neden oluyor.

İlginizi çekebilir

Shazam! fragmanı