reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad 2

Sular durulmuyor; Suicide Squad 2’de Will Smith yerine yeni isim

Suicide Squad 2 filmi için olmayacak değişimler gerçekleşiyor. Will Smith’in yer almayacağı açıklanan filmde Smith’in rolünü üstlenecek yeni oyuncu dedikoduları ortaya çıktı.

Suicide Squad 2 dedikoduları devam ederken DC Sinematik Evreni artık bir sinematik evren mi emin olamıyoruz. Geçtiğimiz haftalarda Will Smith’in çekim programının filmin çekimleriyle çakışması üzerine projeden çekildiğine ilişkin haberi sizlerle paylaşmıştık. Şimdi THR‘nin özel haberine göre Warner Bros. Deadshot karakterinden tamamen vazgeçmiyor. Bunun yerine Smith’i bir başka oyuncuyla değiştiriyor. Deadshot rolü için görüşülen oyuncu ise yakın zamanda silahşor yeteneklerini Kara Kule filminde sergileyen Idris Elba.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sinematik evrende farklı oyuncular

THR’ye göre James Gunn ve Idris Elba’nın geçtiğimiz cuma günü görüşme yaptığı, Elba’nın hem stüdyo hem de Gunn için ilk ve tek tercih olduğu kaydediliyor. Senaryosu da Gunn tarafından yazılan yeni filmin ise geçmişte, ilk filmdeki pek çok karakteri barındırmayacağı söyleniyordu. Joel Kinnaman’ın canlandırdığı Rick Flagg de o karakterlerden biri. Margot Robbie’nin ise aksi söylentileri basına yansısa da filmde yer alması bekleniyor.

6 Ağustos 2021’de vizyona girecek olan filmin ortaya nasıl bir şey sunacağı ise meçhul. Sinematik evrene dahil olup oyuncu değişikliğine gidilmesi kafaları karıştırıyor. Öte yandan yakın zamanda Batman rolünü bırakan Ben Affleck’ten sonra sinematik evrenin gidişatında zaten büyük bir kopukluk yaşanmıştı. Gunn’ın bu problemi nasıl çözeceğini önümüzdeki dönemlerde göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Pokemon Detective Pikachu fragmanı