reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad 2 Will Smith

Suicide Squad 2 ile ilgili can sıkıcı iddia

Suicide Squad 2 cephesinde sular durulmuyor. İlk filmdeki Deadshot rolüyle beğenilen Will Smith ile ilgili üzücü haber geldi.

Suicide Squad 2 filmi için kulislerde konuşulanların ardı arkası kesilmiyor. İlk filmin gişede elde ettiği gelire rağmen pek beğenilmemesi uzun süre gündem olmuştu. Filmde ise öne çıkan iki isim bulunuyordu: Margot Robbie ve Will Smith. Deadshot rolüyle filmde boy gösteren Smith, izleyicilerin beğenisini toplamayı başarmıştı. Doğal olarak ikinci filmde de en azından bu iki oyuncunun yer alması bekleniyordu ki, işler Smith için öyle olmayacak gibi görünüyor. Variety‘nin özel haberine göre Will Smith, Suicide Squad 2 filminde yer almayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekim tarihlerinin uyuşmazlığı

Variety söz konusu kararın çekim tarihlerinin bir türlü uyuşamaması olduğunu belirtiyor. Her iki tarafın da hemfikir bir şekilde, “arkadaşça” ayrılık yaşadığının altı çiziliyor. Bu da Smith’i ikinci filmde göremesek de belki başka bir filmde görebileceğimiz anlamına geliyor. Tabii şu an sadece iddia olan bu haberler Warner Bros. ya da Smith tarafından henüz onaylanmış değil.

İkinci filmin yönetmen koltuğunda Marvel’ın yollarını ayırdığı James Gunn yer alıyor. İlk filme gelen eleştirilerin ardından Gunn’ın ikinci filme bambaşka bir perspektifle yaklaşacağı konuşuluyor. Filmin çekimlerinin ise sonbahara doğru başlaması bekleniyor. Bu yüzden en azından kısa süre içinde hangi oyuncuların filmde yer alacağının netleşeceğini umuyoruz. Suicide Squad 2’nin vizyon tarihi ise 6 Ağustos 2021 olarak açıklanmış durumda.

İlginizi çekebilir

Pokemon Detective Pikachu fragmanı