reklamı kapat

POPÜLER

X-Men Dark Phoenix

Şimdiye kadarki en karanlık X-Men filmini müjdeleyen Dark Phoenix fragmanı [İzle]

X-Men serisinin en karanlık filmlerinden biri olmaya hazırlanan Dark Phoenix, yeni fragmanında Jean Grey’in acımasızlığını resmediyor.

Vizyon tarihi birkaç kez değişen Dark Phoenix, üzerindeki heyecan yavaş yavaş sönmeye başlamışken etkileyici bir fragmanla heyecanı yeniden artırmayı hedefliyor. Fox çatısı altındaki son X-Men filmlerinden olan yapım Jean Grey’in Phoenix’e dönüşümünü gösteriyor. Jessica Chastain’ın hala adını bilmediğimiz karakterini de gösteren fragmanda Jean, acımasızlığını bir üst seviyeye çıkarıyor. İçindeki bu kozmik enerjiyle beraber diğer X-Men üyeleri için alt edilmesi neredeyse imkansız bir düşmana dönüşürken, elbette kayıplar da veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dark Phoenix ne zaman yayınlanacak?

2016’da vizyona giren X-Men: Apocalypse’in devamı niteliğindeki filmde Jean Grey’i bir kez daha Game of Thrones yıldızı Sophie Turner canlandıracak. Disney satın alımından sonra ise X-Men filmlerinin geleceği ne yazık ki belirsiz. Disney’in nasıl bir adım atacağı ve gelecek yapımlarda hangi oyuncularla çalışılacağı bilinmiyor.

Fragmanla beraber bir de yeni bir poster yayınlayan Dark Phoenix ise Grey’in kendi iç çatışmasını da resmediyor. İçinde yükselen güçle adeta ikiye bölünen karakterimizi hayli zorlu bir macera bekliyor. X-Men üyelerinin bu güçle nasıl başa çıkacağı ve kimlere veda edileceği de merak konusu. Film içinse biraz daha bekleyeceğiz. Vizyon tarihi 7 Temmuz olan filmin yeni fragmanını haberin üzerinden görüntüleyebilirsiniz.