reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

X-Men Dark Phoenix

X-Men Dark Phoenix son fragmanıyla karşımızda [Video]

X-Men serisinin son filmlerinden biri olmaya hazırlanan Dark Phoenix sonunda yeni bir fragmanla karşımıza çıkıyor. Jean Grey’in değişimi böylece gözler önüne seriliyor.

Advertisement

20th Century Fox stüdyoları tarafından çekilen son iki X-Men filmi Dark Phoenix ve New Mutants oldu. Uzun süre boyunca ertelenen bu iki yapım sonunda vizyona girmeye hazırlanıyor. Yaz aylarında gösterime girmesi planlanan Dark Phoenix filmi için yeni bir tanıtım seyircilerin beğenisine sunuldu. Bu tanıtım filmin ana kahramanı olarak seyredeceğimiz Jean Grey‘e odaklanıyor. Önce X-Men ekibinin artık uzay görevlerine çıkmaya başladığına şahit oluyoruz. Fakat son görevde bir şeyler ters gidiyor. Jean Grey yaşanan patlamadaki tüm enerjiyi absorbe ediyor. Hayatta kalmasının mucize olduğu düşünülürken bu enerji onun içindeki başka bir şeyleri harekete geçiriyor. Jessica Chastain‘ın adını bilmediğimiz karakteri ise Jean’in bu yeni versiyonunun daha acımasız hale gelmesine sebep oluyor. İşte bu noktadan sonra kimsenin güvende olmadığını görüyoruz. Buna X-Men karakterleri de dahil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Simon Kinberg’in üstlendiği Dark Phoenix 7 Temmuz‘da izleyici karşısına çıkacak. Beklentimizin düşük olduğu bu filme dair fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.