reklamı kapat

POPÜLER

Dark Phoenix

X-Men Dark Phoenix fragmanındaki Marvel göndermesi

20th Century Fox tarafından çekilen son X-Men filmi olan Dark Phoenix fragmanında dikkatlerden kaçan bir Marvel göndermesi yer aldığı fark edildi.

Bildiğiniz gibi Disney stüdyoları 20th Century Fox‘u satın almak üzere harekete geçti. Yapılan teklifin kabul edilmesinin ardından yasal süreç başladı. Bu da X-Men ve Fantastic Four karakterlerinin yakında Marvel stüdyolarına geri döneceği anlamına geliyor. Bu bağlamda 20th Century Fox’un çektiği son X-Men filmleri Dark Phoenix ve New Mutants olacak. Görünen o ki X-Men Dark Phoenix fragmanında bu duruma ufak bir gönderme yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

X-Men Dark Phoenix filminin fragmanında tanıdığımız bütün mutantların devlet tarafından yakalandığını ve özel bir araçla transfer edildiğini görüyoruz. Yakalananlar arasında Profesör X ve Magneto da yer alıyor. O sırada Jean Grey herkesi kurtarmak için harekete geçiyor. ScreenRant’ın haberine göre bu sahnede dikkatlerden kaçan bir Marvel göndermesi var. Mutantları ele geçiren devlet görevlilerinin üzerinde MCU harfleri yer alıyor. Marvel çizgi romanlarında veya önceki X-Men filmlerinde görmediğimiz bu organizasyonun tamamen MCU göndermesi olduğu düşünülüyor. Tahminler gönderme amaçlı kurulan bu departmanın adının Mutant Containment Unit olduğu yönünde.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı