reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminin değişen vizyon tarihi

Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Spider-Man Far From Home filminin vizyon tarihi değiştirildi. Fakat bu değişim bizleri memnun edecek!

Advertisement

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Far From Home, Endgame sonrası izleyici karşısına çıkacak ilk proje olacak. Buna rağmen Avengers Infinity War öncesinde geçen bir film mi izleyeceğiz, yoksa Avengers Endgame sonrasında mı, bilmiyoruz. Şimdiye kadar paylaşılan hiçbir detay merak edilen soruyu yanıtlamıyor. Fragmanlara baktığımızda May Hala’nın Peter Parker’ın Örümcek Adam oluşunu kabullendiğini görüyoruz. Kahramanımız İSE okul arkadaşlarıyla kapsamlı bir Avrupa gezisine girişiyor. Spider-Man’i geride bırakmak istese de bir anda ortaya çıkan Nick Fury ona önemli bir görev veriyor. Böylece onu New York dışında bir yerlerde kahramanlığa soyunurken görme şansımız olur. Peter Parker her zamanki gibi herkese yardımcı olmaya çalışırken Jake Gyllenhaal’un canlandırdığı Mysterio ortaya çıkıyor. Normalde kötü olan bu karakterin kahramanlık yapmasına şahit oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hem konusu hem Avengers Endgame sebebiyle çok merak edilen Far From Home normalde 5 Temmuz’da izleyici karşısına çıkacaktı. Sony stüdyolarının duyurusuyla filmin beklediğimizden üç gün önce, 2 Temmuz’da beyaz perdede yerini alacağı ortaya çıktı. Açıkçası filmin vizyon tarihinin değiştiğini duyduğumuzda endişelenmiştik. Fakat bu üç günlük değişim tüm Marvel hayranlarını memnun edecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı