reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home fragmanındaki Avengers Endgame uyarısı

Avengers Endgame’in izleyici karşısına çıkmasının ardından sıra Spider-Man Far From filmine gelmiş durumda. Merakla beklenen yeni fragmanın çok yakında ortaya çıkacağı konuşuluyor. Fakat bu fragman önemli bir uyarıyla birlikte gelecek.

Marvel dünyasında 3. fazı Spider-Man Far From ile birlikte sonlandıracağız. Russo kardeşlerin yaptığı açıklamayla Avengers Endgame sonrasında geçtiği kesinlik kazanan film büyük bir heyecanla bekleniyor. İlk fragmanı aylar önce çıkan film cephesinde uzun süredir sessizlik hakimdi. Bunun sebebi ise Marvel ve Sony stüdyoları tarafından alınan ortak bir karardı. Amaç Avengers Endgame’e dair detayları gizli tutabilmekti. Dördüncü Avengers filminin sonunda izleyici karşısına çıkmasıyla birlikte Spider-Man’in maceralarının önündeki engel de kalkmış oldu. İkinci fragmanın çok yakında paylaşılacağı iddiaları internette dolanmaya başladı bile.

Spider-Man öncesi Endgame mesajı

Fakat Avengers Endgame’in vizyona girmiş olması, herkesin filmi izlediği anlamına gelmiyor. Bu sebeple Spider-Man Far From fragmanı önemli bir uyarıyla birlikte geliyor olacak. Trailer Track‘in haberine göre fragmanın başında Tom Holland’ın yer aldığı ufak bir uyarı mesajı göreceğiz. Sevilen oyuncu fragmanın Endgame’i izlemeyen seyirciler için spoiler içerebileceğini ifade edecek. Böylece hayranlardan gelecek şikayetler de önlenmiş olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası biz böyle bir uyarıya gerek olduğunu düşünmüyoruz. Avengers Endgame’i izlememiş birinin Spider-Man Far From Home fragmanına en baştan tıklamaması gerekiyor. Yine de Marvel’ın bu uyarı mesajının tatlı olduğunu kabul etmek gerek.

İlginizi çekebilir

İlk Spider-Man Far From fragmanı