reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home Mysterio

Spider-Man: Far From Home’daki Mysterio gizemi çözüldü

Odağımızın Avengers Endgame olduğu şu günlerde Spider-Man: Far From Home filmine dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Son olarak Mysterio‘nun filmdeki yeri de netlik kazanmış oldu.

Bildiğiniz gibi önümüzdeki sene seyredeceğimiz süper kahraman filmlerinden biri Spider-Man: Far From Home olacak. Bu filmde Peter Parker okul arkadaşlarıyla Avrupa’da göreceğiz. Fakat bela peşini bırakmayacak. Önceden paylaşılan detaylara göre hikaye şöyle ilerleyecek: “Spider-Man Far From Home filminde Elementals adında yaratıklar göreceğiz. Mysterio, Elementals konusunda fazlasıyla bilgiye sahip olacak. Üstelik onların dünyada bir an önce gitmesini isteyecek. Bunun üzerine Nick Fury, Mysterio’nun yardımını isteyecek. Böylece Spider-Man ve Mysterio birlikte çalışmaya başlayacak.”

Bu açıklama sayesinde öğrenmiştik ki Jake Gyllenhaal‘un hayat verdiği Mysterio, Peter Parker ile çalışacak. Buna rağmen pek çok Marvel hayranı bu özetin arkasından farklı bir hikaye çıkmasını bekliyordu. Mysterio’nun son anda taraf değiştirebileceği veya gizli bir amacı olabileceği düşünülüyordu. Oyuncuların Comic-Con CCXP‘teki açıklamaları ise bizleri bir ters köşe beklemediğini ifade ediyor. Ned karakterini canlandıran Jacob Batalon “Mysterio iyi bir adam olarak karşımıza çıkacak. Aynı amaç için bir araya gelecekler. Elemental denen canavarlara karşı savaşacaklar” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başrollerini Tom Holland, Zendaya ve Jake Gyllenhaal’un üstlendiği Spider-Man Far From Home filmi 5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek. Bu açıklamalarda şaşırtma olup olmadığı asıl o zaman netlik kazanacak.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman