reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminde kafa karıştıran aşk söylentisi

Avengers Endgame filminin hemen ardından vizyona girmesini beklediğimiz Spider-Man Far From Home kafaları karıştıran yeni bir aşk iddiasıyla gündeme geliyor.

Advertisement

Bildiğiniz gibi başrolünde Tom Holland‘ın yer aldığı Spider-Man Far From Home filminin çekimler tamamlandı. Hatta geçtiğimiz günlerde Jake Gyllenhaal sonunda filmin kötüsü Mysterio’ya hayat verdiğini kabul etti. Tüm bunların üzerine bir de filmden ilk fragmanın önümüzdeki günlerde izleyici karşısına çıkacağı iddia ediliyor. Kısacası Örümcek Adam, Avengers Endgame’in ardından en dikkat çekici konulardan birine dönüşmüş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fakat son olarak ortaya atılan iddia enteresan. Cine Pop’un haberine bakılırsa Spider-Man Far From Home yeni bir aşkın ortaya çıkmasına vesile olacak. Fakat bu aşk başroller arasında yaşanmayacak. Aksine May Hala‘nın Happy Hogan ile yakınlaşacağı iddia ediliyor. Hatırlarsanız Iron Man’in en yakınlarından biri olan Happy Hogan‘ın filmde yer alacağı bir süre önce netlik kazanmıştı. Fakat May Hala ve Happy Hogan yakınlaşmasının amacı ne, bilemiyoruz. İddianın kaynağı ise Brezilya’daki Comic-Con Experience 2018’de gösterilen fragman. Bu tanıtımda ikilinin birbiriyle flörtleştiği ve Peter Parker’ın da bu durumu fark ettiği iddia ediliyor.

Tüm bu bilgiler ışığında şunu söyleyebiliriz, söylentilerin doğru olup olmadığı Spider-Man Far From Home fragmanıyla açığa çıkacak gibi görünüyor. Kısacası bekleyip göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı