reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home Marvel

Marvel’dan Spider-Man Far From Home geri sayımı

Marvel dünyasının en sevilen kahramanlarından Örümcek Adam’ın maceraları Spider-Man Far From Home ile devam edecek. Merakla beklenen film için geri sayım resmen başladı diyebiliriz.

Spider-Man Far From Home son ayların gündemden düşmeyen işlerinden biri oldu. Başrolünü Tom Holland‘ın üstlendiği filmin çekimleri Londra’da gerçekleştirildi. Setten paylaşılan her fotoğrafla birlikte enteresan teoriler ortaya atıldı. Sette görüntülenen isimlerle birlikte sürpriz karakterlerin hikayeye dahil olacağı anlaşıldı. Bunlar arasında Nick Fury, Maria Hill ve Happy Hogan gibi isimleri sayabiliriz. Bunun dışında filmin kötülerinden birinin Mysterio olacağını ve önemli kötüye Jake Gyllenhaal‘un hayat vereceğini biliyoruz. Tüm bu detaylar heyecan uyandırmaya yetiyor da artıyor bile. Fakat Marvel heyecanımızı daha da artırmanın bir yolunu bulmuş gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel’ın resmi internet sitesinde Spider-Man Far From Home için özel bir sayfa açıldı. Bu sayfada filmin vizyona girmesine kaç gün kaç saat ve kaç dakika kaldığı anlık olarak gözler önüne seriliyor. Bu geri sayıma tıklayıp filme kalan süreyi takip etmeniz mümkün. Son olarak Jon Watts‘ın yönettiği filmin 5 Temmuz 2019‘da izleyici karşısına çıkacağını da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları