reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home ile ortaya çıkan Avengers 4 detayı

Avengers 4‘ü beklerken bir yandan Spider-Man: Far From Home‘un çekimleri devam ediyor. Her geçen gün filme dair yeni detaylar ortaya çıkıyor. Son gelişmelere bakılırsa tanıdık iki yüz daha filmin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Avengers Infinity War’da yaşananlara rağmen Peter Parker‘ın geri döneceğini biliyoruz. Bunun en önemli nedeni ise Avengers 4’ten sonra gösterime girmesi planlanan Spider-Man: Far From Home. Örümcek Adam bu sefer Amerika dışına çıkacak. Okul arkadaşlarıyla gittiği Londra gezisinde kötüler peşini bırakmayacak. Onun karşısında kötü olarak Mysterio‘yu göreceğimiz konuşuluyor. Hatta Marvel’ın bu karaktere hayat vermesi için Jake Gyllenhaal ile görüşme halinde olduğu iddia ediliyor. Fakat henüz bu cephede net bir gelişme yaşanmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Buna rağmen çekimleri Londra’da başlayan Spider-Man: Far From Home’un oyuncu kadrosuna iki yeni isim katıldı. Son olarak Avengers Infinity War’da gördüğümüz Nick Fury ve Maria Hill geri dönüyor. Samuel L. Jackson ve Cobie Smulders‘ın Spider-Man: Far From Home’un oyuncu kadrosuna dahil olduğu açıklandı. Bu gelişme kısmen Avengers 4 spoilerı olarak algılandı. İkilinin karakterleri Avengers Infinity War‘un bonus sahnesinde gerçeklikten silinmişti. Avengers 4 ile birlikte onlar da Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönecek gibi görünüyor. Bakalım Nick Fury ve Maria Hill’in senaryodaki rolü ne olacak?

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi