reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home filminin Avengers Infinity War bağı

Yakında vizyona girecek olan Spider-Man Far From Home filminin Avengers Infinity War ile doğrudan bağlantısı olduğu ortaya çıktı. Bu bağlantıyı filmin başrolünü üstlenen Tom Holland açıkladı.

Avengers Endgame sonrası gelen ilk Marvel filmi olan Far From Home ile çoklu evren süreci başlıyor. Paylaşılan fragmanlar sayesinde biliyoruz ki Mysterio ve onun mücadele ettiği kötüler farklı bir evrenden geliyor. Onların bu dünyaya gelmesi gerçeklikte açılan bir yırtık sayesinde mümkün oluyor. Bu yırtığın da sonsuzluk taşları yüzünden oluştuğunu biliyoruz. Fakat son iki filmde sonsuzluk taşları tam üç kez kullanıldı. Peki yırtığa bunlardan hangisi sebep oldu? Bir etkinliğe katılan Tom Holland bu konuda merakımızı gideren açıklamasıyla karşımıza çıkıyor. Onun yanıtını internet dünyasıyla paylaşan ise etkinliğe katılan Twitter kullanıcısı Q82004yousef1 oldu.

Spider-Man Far From Home detayı

“Mysterio Spider-Man Far From Home’da yeni en yakın arkadaşım. Elementals isimli yaratıklara karşı birlikte mücadele veriyoruz. Çünkü Thanos parmağını şıklattığında bir yırtık yarattı. Bu canlılar o yırtıktan geliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece anlıyoruz ki yırtık Spider-Man Far From Home çok önce oluştu ve aslında uzun zamandır var. Bu kapıdan şimdiye kadar pek çok canlı geçmiş olabilir. Fakat bizim Mysterio ve Elementals sayesinde haberimiz oluyor. Açıkçası yırtığın Iron Man’in Thanos’u gerçeklikten silmesiyle oluştuğunu yani çok yeni olduğunu düşünmüştük. Bu noktada tahminlerimiz doğru çıkmadı.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Endgame sahnesi