reklamı kapat

POPÜLER

Tom Holland

Avengers Endgame hayranlarının Tom Holland desteği

Spider-Man Far From Home filminin başrolünü üstlenen Tom Holland canlı yayında dile getirdiği Avengers Endgame detayıyla büyük tepki çekti. Ancak Marvel hayranları yıldız oyuncunun desteğine koştu.

Durumu kısaca özetlemek gerekirse Tom Holland son zamanlarda sık sık basın karşısına çıkıyor. Bunun sebebi Spider-Man Far From Home filminin tanıtım çalışmalarının başlamış olması. Avengers Endgame sonrasında vizyona girecek olan film aslında büyük spoiler içeriyor. Peter Parker’ın yeni macerası Iron Man’in ölümüne ve sonrasında yaşananlara odaklanıyor. Bu sebeple Avengers Endgame’i seyretmeyenlerin Far From Home’un fragmanını dahi seyretmemesi gerekiyor. Fragmanın başında bile büyük bir spoiler uyarısı yer alıyor.

Tepki çeken Tom Holland açıklaması

Öte yandan Avengers Endgame’in gösterime başlaması üzerinden uzun zaman geçti. Filmin yönetmenliğini üstlenen Russo kardeşler de spoiler yasağını kaldıralı uzun zaman oldu. Iron Man’in ölümü Far From Home filminin hikayesinde önemli bir yere sahip olduğundan bundan bahsetmemek neredeyse imkansız. Tom Holland da tüm bu gerçekleri göz önünde bulundurarak davranıyor. The Graham Norton Show‘a katılan oyuncu yeni Spider-Man filmini özetlerken şu sözleri sarf etti: “Film Avengers Endgame’in hemen sonrasında geçiyor ve Tony Staek’ın ölümü önemli rol oynuyor. Eğer filmi henüz izlemeyen birileri varsa, özür dilerim. Fakat hala izlemediyseniz mağara yaşıyor olmalısınız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onun bu açıklaması henüz Endgame’i seyretmeyen Marvel hayranlarını kızdırdı. Bir grup hayran Twitter üzerinden Tom Holland ‘ın bu açıklamasına tepki gösterdi. Genç oyuncunun imdadına yetişen diğer Marvel hayranları oldu. Aradan geçen sürenin ardından kimsenin spoiler saklama gibi bir yükümlülüğü kalmadığı ifade edildi. Açıkçası biz de bu hayranlara katılmadan edemiyoruz. Endgame çıkalı o kadar uzun zaman oldu ki, hala filmi izlememiş ve spoiler yememişseniz çok şanslısınız demektir.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı