reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame Spider-Man

Avengers Endgame yönetmenlerinin Spider-Man taktiği

Avengers Endgame için çalışmalar devam ederken Marvel stüdyolarının bu denli gizliliği nasıl sağladığı ortaya çıktı. Çalışmaların başarılı olmasının nedenlerinden biri de Russo kardeşlerin senaryo taktiği gibi görünüyor.

Söz konusu Marvel yıldızları olunca içlerinden ikisinin ağzından kaçırdığı detayların haddi hesabı yok. Bunlardan biri Spider-Man’in yıldızı Tom Holland. Diğeri ise Hulk karakterine hayat veren Mark Ruffalo. Russo kardeşler bu ikilinin ağzından herhangi bir detayı kaçırmaması için farklı bir taktik uygulamayı seçmiş gibi görünüyor. ComicBook‘un sorularını yanıtlayan Russo kardeşlere Tom Holland bağlantılı söylentiler soruldu. Onlar da internette dolaşan bu söylentilerin doğru olduğunu şu sözlerle açıkladı:

“Evet, Tom Holland’a senaryonun tamamını vermedik. O sadece kendi repliklerini biliyordu. Bazı zamanlarda karşısına hangi oyuncuyu ya da karakteri ekleyeceğimizi bile bilmiyordu. Ona genel olarak sahnede neler olduğuna dair genel bir fikir veriyorduk. Çünkü genel olarak çenesini tutma sorunu yaşıyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel stüdyolarının bu taktiği sayesinde Tom Holland Avengers Endgame hakkında ağzından spoiler kaçıracak kadar fikre sahip değil gibi görünüyor. Sadece kendi repliklerini bilmesinin yanında karşısında hangi karakterin yer aldığını dahi öğrenememiş olması hiçbir şeyi açık edemeyeceğini gösteriyor. Bu aynı zamanda Spider-Man’in filmde fazlasıyla büyük bir rolü olduğu anlamına da geliyor olabilir elbette.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame fragmanı