reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame yönetmenlerinin Tom Holland planı

Avengers Endgame yönetmenlerinin Tom Holland için yeni planı

Avengers Endgame sonrası rotasını belirleyen yönetmen Russo kardeşler, Spider-Man rolüyle beğeni toplayan Tom Holland ile beraber yeni bir projeye imza atıyor.

26 Nisan‘da vizyona girecek olan Avengers Endgame filminden sonra Russo kardeşleri bir daha ne zaman bir Marvel filminde görürüz bu şimdilik net değil. Ancak yönetmen kardeşler gelecek yapımlar için şimdiden yol almaya başlamış durumda. Üstelik hayli tanıdık bir isimle. Russo kardeşlerin gelecek film projesi Cherry‘de Avengers Endgame filminde Spider-Man rolüyle yeniden görmeyi umduğumuz Tom Holland yer alacak. Nico Walker‘ın kitabından uyarlanacak olan filmin senaryosunu ise Jessica Goldberg kaleme alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerçek bir hikayeden uyarlama

Cherry, yazarın kendi hayat hikayesinden bir kesit içeriyor. Eski bir kara kuvvetleri doktoru olan Walker’ın Irak’tan döndükten sonra hayli ağır olan travma sonrası stres bozukluğu merkeze oturtuluyor. İlaç bağımlısı olan Walker’ın banka soymaya kadar uzanan hikayesi 2011’de yakalanmasıyla sonuçlanıyor. Dört ay gibi bir sürede 40 bin dolara yakın para çalmayı başaran Walker’ın hikayesini anlatan bu filmde Holland’ın üstleneceği rol henüz açıklanmasa da Walker’ın kendisi olacağına inanılıyor. Henüz imzalar atılmamış olsa da Russo kardeşler, şimdiden planı oturtmuş durumda.

Bu arada Tom Holland’ın gelecek projelerinin hayli kalabalık olduğunu da hatırlatalım. Tüm bu projeler arasında dikkat çeken bir diğer projesi de The Devil All the Time olmuştu. İlk olarak Captain America yıldızı Chris Evans ile beraber rol alacağı açıklanan Holland’ın gelecek filminde ise küçük bir değişiklik oldu ve Evans’ın rolü Winter Soldier’a hayat veren Sebastian Stan‘a geçti. Bu detay dışında ilk açıklamayla beraber diğer filmin konusuna da buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame fragmanı