reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame yıldızlarını buluşturan Netflix filmi: The Devil All the Time

Avengers yıldızlarını buluşturan Netflix filmi: The Devil All the Time

Avengers Endgame ile Marvel Sinematik Evreni’ne veda edeceği dedikoduları dolaşan Chris Evans, Spider-Man yıldızı Tom Holland ile başka bir yapımda daha bir araya gelecek.

Avengers Endgame, bazı oyuncuların son filmi olabilir; onlardan biri de Chris Evans. Endgame’in ardından Marvel Studios ile kontratı biten oyuncu henüz yeni bir anlaşmaya varmış değil. Tabii spoilerları önlemek ve merak unsurunu artırmak için, Evans ile yeni bir film düşünülüyorsa dahi anlaşmanın şimdiden yapılması pek mümkün görünmüyor. Öte yandan Evans’ın Marvel Sinematik Evreni’ndeki oyunculardan biriyle çok yakında yepyeni bir film projesi başlıyor. Spider-Man karakterine hayat veren Tom Holland ve Chris Evans, yeni Netflix filmi The Devil All the Time‘da buluşuyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat çekici kadro

Netflix’in geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruda Evans ve Holland’a It filmindeki performansıyla övgüleri toplayan Bill Skarsgard eşlik ediyor. Aynı zamanda Robert Pattinson, Mia Wasikowska ve Eliza Scanlen da açıklanan oyuncular arasında. Filmin açıklanan konusuna göre Ohio, Knockemstiff’in unutulmuş taşralarında geçen hikayede inanç, şiddet ve kefaret fırtınası kapıya dayanıyor. Ölen karısını kurtaramayan çaresiz baba Willard Russell’ı ve oğlu Arvin’i (Tom Holland) merkezine oturtan hikayede Arvin’in zorbalığa uğrayan bir çocuktan ne zaman eyleme geçmesini bilen bir adama dönüştüğünü izleyeceğiz. Filmde ayrıca seri katil bir çift de bulunuyor. Karanlık ve şiddet dolu bir macera bizleri bekliyor.

Donald Ray Pollock’ın kaleme aldığı aynı isimli kitaptan uyarlama olan filmin yönetmen koltuğunda ise Antonio Campos oturuyor. Filmin 2020‘de platformdaki yerini alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home Türkçe altyazılı fragman