reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Captain America’nın yıldızı Chris Evans’tan Netflix filmi

Son olarak Avengers Endgame filminde seyrettiğimiz Chris Evans Netflix filmi The Red Sea Diving Resort ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Filmin Türkçe altyazılı fragmanı sonunda gün yüzüne çıktı.

Fragmanında da belirtildiği üzere The Red Sea Diving Resort aslında gerçekten yaşanan olaylara dayanıyor. 1980’lerin başlangıcında geçen filmde Etiyopya’da yaşanan bir drama şahit oluyoruz. Bir soykırımın ortasında kalan Etiyopyalılar Mossad ajanları tarafından ülkeden çıkartılmaya başlanıyor. Fakat bunu yasal yollardan yapmak imkansız olduğu için farklı ve zorlu bir yöntem seçilmesi gerekiyor. Netflix filminde Sudan’daki The Red Sea Diving Resort bir otel bu işin kılıfı olarak kullanılıyor. Etiyopya’dan kaçırılan mülteciler burada saklanıyor. Bu tehlikeli macera sonunda hayatta kalmayı başaranlar İsrail’e ulaşıyor.

Yeni Netflix filminin oyuncu kadrosu

The Red Sea Diving Resort Emmy Ödüllü Gideon Raff tarafından yazılıp yönetildi. Homeland ve Prisoners of War gibi işleriyle tanınan yönetmen gerçek olayları baz alan bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. Başrolde Marvel filmleriyle gönüllerde taht kuran Chris Evans yer alıyor. Captain America günleri Avengers Endgame filmiyle son bulan oyuncu yakın gelecekte alıştığımızdan farklı rollerle karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Bu Netflix yapımında ona Haley Bennett, Alessandro Nivola, Michael Kenneth Williams, Michiel Huisman, Alex Hassell, Mark Ivanir, Greg Kinnear ve Ben Kingsley gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Gideon Raff’ın üstlendiği The Red Sea Diving Resort filmi 31 Temmuz’da Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Filmden paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.