reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home sonrası Tom Holland ve Marvel anlaşması

Spider-Man Far From Home sonrası Tom Holland için kaç film kaldı?

Spider-Man Far From Home filmiyle beraber Tom Holland, Marvel Sinematik Evreni’ndeki macerasına devam ediyor. Peki oyuncunun stüdyo ile kaç filmlik anlaşması bulunuyor dersiniz?

Yurt dışında 2 Temmuz’da vizyona giren Spider-Man Far From Home nihayet Türkiye’de de vizyonda. Tom Holland başrolündeki ikinci Spider-Man filmi olan yapım Marvel Sinematik Evreni’ni genişletmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Holland ise bu evrene dahil olan en genç oyuncular arasında yer alıyor. Iron Man yokluğunda Spider-Man filmlerinin öneminin de artacağı düşünüldüğünde, Holland’ın stüdyo ile anlaşması daha da önem kazanıyor. Peki Marvel stüdyoları Tom Holland ile kaç filmlik anlaşma yapmıştı dersiniz?

Spider-Man Far From Home kaç filmlik anlaşma kaldı

Holland ile yapılan ilk Marvel-Sony anlaşması 6 film çekilmesi üzerineydi. Üçü solo, üçü de toplu filmlerde görülmesi konusunda anlaşılmıştı. Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame filmlerinde yer alan Holland, Homecoming ve Far From Home ile de iki solo filmini tamamladı. Yani şimdiye kadar 5 filmde yer alan Holland için anlaşma yenileme tarihi yaklaşıyor. Çünkü Holland’ın anlaşmasında tek bir solo film kalmış durumda. Bu koşullarda Sony ve Marvel yakında yeni bir anlaşmaya oturacaktır diye düşünüyoruz. Öte yandan Sony, yeni bir Venom filmi için Holland’ı ayrıca “çalıştırabilir”.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şunu da belirtelim. Son solo filminden sonra stüdyo 4. evreni geliştireceği için uzun süre bir Spider-Man filmi göremeyebiliriz. Tanıtılması gereken kahramanlar, oluşturulacak büyük bir hikaye var. Iron Man, Captain America, Black Widow gibi temel Avengers üyelerine veda ettiğimiz Endgame sonrası yeniden inşa edilecek çok fazla detay bulunuyor. Marvel’ın şimdilik hangi büyük hikaye üzerine çalıştığı ise bilinmiyor. Şüphesiz Holland için yeni anlaşmalar yapılacak ve hikayeye devam edilecektir. Ancak araya can sıkıcı boyutta bir “ara” girebilir.

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı