reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones: Beyond the Wall mobil oyun

Yeni Game of Thrones mobil oyunu duvarın ötesindeki savaşı cebinize getiriyor [Video]

Game of Thrones yepyeni bir mobil oyun ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Beyond the Wall, oyuncuları duvarın ötesine savaşmaya götürüyor.

HBO, Game of Thrones serisinin Kanadalı Behaviour Interactive tarafından geliştirilen yeni mobil oyunu Beyond the Wall için ön kayıtları başlattı. 23 Eylül 2019‘da oyuncularla buluşması beklenen oyun aynı evrende geçen orijinal bir hikaye sunacak. Bizi yeni dizi kadar geçmişe götürmese de oyun konusuyla diziden 48 yıl önceye gidiyor. “Bloodraven” olarak tanınan Lord Kumandan Brynden Rivers, Duvar’ın ötesinde gerçekleştirdiği keşifte kayboluyor. Bizim görevimiz ise Gece Nöbetçileri’nde onun yerini almak ve diyarı korumak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones: Beyond the Wall

Game of Thrones: Beyond the Wall, strateji RPG oyunu

Sıra tabanlı strateji RPG oyunu olan yapımda hikaye her ne kadar bizi 48 yıl öncesine götürse de dizinin sevilen isimleri de oyundaki yerini alıyor. Oyunda Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lannister gibi karakterlerin farklı versiyonlarını bulmak mümkün. Yabanıllarla, devlerle ve Kuzey’deki çeşitli tehlikelerle savaşacağımız oyunda Ak Gezenler’le karşılaşma ihtimali de bulunuyor.

Game of Thrones evreninde geçen pek çok oyunun ardından yeni mobil oyunun başarısı da merak ediliyor. Hem iOS hem de Android için indirilmeye sunulacak olan oyunun ön kayıtları da başlamış durumda. Öte yandan cihazınızda oyun için biraz yer açmanız gerekebilir. Android tarafından boyut kısmı cihaza göre değişkenlik gösteriyor; ancak iOS kullanıcıları için oyunun 2 GB olduğu kaydediliyor. Bu da kısıtlı telefon hafızasına sahip kullanıcılar için bir sorun olabilir. Haberin devamındaki uygulama kutusundan oyun için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyunun resmi sayfasından oynanış dinamiklerine ilişkin daha detaylı bilgiler de edinebilirsiniz. Haberin üzerinde ise oyunun fragmanı yer alıyor.