reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones: Conquest
Game of Thrones: Conquest

Kış geldi! Game Of Thrones’un resmi mobil oyunu indirilmeye hazır [Video]

HBO’nun en sevilen dizilerinden Game of Thrones artık resmi bir mobil oyuna sahip. Game of Thrones: Conquest sizi Yedi Krallık’a davet ediyor.

Daha önce pek çok kez oyunlaştırılmaya çalışılan Game of Thrones’un oyunlarının dizi gibi başarılı olduğunu söylemek zor. Ancak HBO bunu kırmak niyetinde. Warner Bros. iş birliğiyle hazırlanan Game of Thrones: Conquest isimli oyunu eylül ayında haber sayfalarımıza taşımış ve oyundan biraz bahsetmiştik. Oyun, The Lord of the Rings Online’ın geliştiricisi Turbine tarafından geliştirilmiş. Strateji tabanlı oyunda kendi evinizi oluşturuyor ve Yedi Krallık için savaşın ortasına gönderiliyorsunuz.

Game of Thrones: Conquest

Yedi Krallık’ı ele geçirmek

MMO RPG oyununda tarafsız olarak başladığınızı söylemekse mümkün değil. Daenerys Targaryen size en başta yardımcı oluyor ve kendi Kral Eli’ni danışmanlık yapması için hizmetinize sunuyor. Size evinizi kurmanız için de bir arazi sağlıyor. Burada yavaş yavaş krallığınızı kuruyor, asker yetiştiriyor ve savaşlara dahil oluyorsunuz. Tyrion Lannister’ın yönlendirmeleri bir yana Serçeparmak da size bazı ipuçları veriyor. Örneğin dostlar edinmeniz için “evlenmeniz” gerektiğini söylüyor.

Özellikle strateji oyunu severler için öne çıkan Game of Thrones: Conquest, oynadıkça ısınacağınız bir oyuna benziyor. Ancak seri için aradığımız oyun mu tam olarak emin değiliz. Hem iOS hem de Android için indirilmeye sunulan oyunun platform linklerine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

VİDEO