reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man 3 için Tom Holland yorumu

Gelecek Spider-Man 3 filmiyle ilgili heyecan verici Tom Holland yorumu

Marvel Sinematik Evreni’ne adım attığı günden bu yana ağzından kaçırdığı spoilerlarla ünlenen Tom Holland Spider-Man 3 konusunda ilk yorumlarını paylaştı.

Sony ve Disney anlaşmazlığı sonrası Spider-Man’in Marvel Sinematik Evreni’nden ayrılması konusunda ilk düşüncelerini geçtiğimiz günlerde paylaşan Tom Holland, şimdi gelecek Spider-Man 3 filmiyle ilgili de üstü kapalı açıklamalarda bulunuyor. Keystone Comic Con’da konuşan ünlü oyuncu şimdiye kadar çekilen ilk iki solo filmin garip bir şekilde kendi hayatını yansıttığına değiniyor. “Filmler garip bir şekilde benim hayatımla paralel ilerliyor. İlk film öne çıkıp bir Avenger olmak istememle alakalıydı ve oldum. Bu hayatımı değiştirdi. Hayatım tamamen değişti.” diye Holland, edindiği üne gönderme yaparak sadece karakterin değil kendi hayatının da değiştiğini vurguluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Spider-Man 3 daha büyük ve etkileyici olacak”

Far From Home’da ise karakter kendi ayakları üzerinde durmaya ve gerçekten hayatında ne istediğini anlamaya çalışıyordu. Holland bunun kendi hayatına yansımasını şöyle aktarıyor: “Ünlü olmak ve spot ışıklarının altında büyümek kendi zorluklarını beraberinde getiriyor. İkinci film ‘Bu gerçekten olmak istediğim kişi mi?’ sorusunu sorduruyordu. Sonunda ise ‘Nereye ait olduğumu buldum’ dedirttirdi bana. Ki orası da sizin yanınız aslında.

Spider-Man 3 ise Holland için çok daha derin bir bağ getirecek gibi görünüyor. Tom Holland yeni film için şunları söylüyor: “Üçüncü film, çok ilginç… Bu konuda çok fazla konuşmak istemiyorum. Bir kez daha benim hayatımla derin bir bağı bulunuyor. Bunu beyaz perdeye taşımak çok etkileyici olacak.” Geçmişte üçüncü filmin “daha büyük ve daha güzel” olacağını kaydeden oyuncu şimdi ise ilk iki filme kıyasla çok özel ve daha farklı bir şeyler göreceğimizi belirtiyor.

Bildiğiniz gibi Sony’nin elinde Feige’in taslakları bulunuyor. Holland da bu taslaklara göre konuşuyor olabilir. Ancak şunu hatırlatmakta fayda var; bu taslaklar sinematik evrenin geleceğine göre şekillendirildi. Belli başlı düzenlemelerden sonra Spider-Man 3 için işler Holland’ın ballandıra ballandıra anlattığı gibi olmayabilir. Bunu zaman gösterecek…

İlginizi çekebilir

Breaking Bad filminden ilk fragman