reklamı kapat

POPÜLER

Vivo NEX 3
Vivo NEX 3
Vivo NEX 3

Kavisli kenarlarda sınırları zorlayacak Vivo NEX 3 için özel video [İzle]

Akıllı telefon sektöründe yaklaşan tasarım devriminin en önemli üyesi Vivo NEX 3, paylaşılan yeni bir video ile gündemde.

Yukarıda bahsettiğimiz yeni tasarım devriminin merkezinde “Waterfall Screen” yer alıyor. 2019 bitmeden birçok firmanın kullanacağı bu yeni tasarım yapı, tamamen çerçevesiz ve yan tarafları inanılmaz oranda kavisli akıllı telefon modelleri anlamına geliyor. İşte bu modellerin ilki Vivo NEX 3 olacak. Kısa süre önce yukarıda izleyebileceğiniz tanıtım videosu yayımlanan telefon, bu videoya göre gerçekten kavisli kenar konusunda sınırları zorluyor. Bu açıdan korumanın ve kullanmanın kolay olmayacağı görülen telefon, bünyesinde motorlu bir kamera sistemi barındırıyor. Vivo X27 Pro’da kullanılan ile benzeyen ve birden fazla kamera barındıran bu motorlu modül, NEX 3’ü selfie konusunda çok iddialı yapacak gibi görünüyor. Modelin arkasında ise yuvarlak bir modül içinde üçlü kamera sistemi yer alıyor. Çok hızlı düzenlenen videoda tam net şekilde kendisini göstermeyen telefon, merak edilen cihazlar arasında yer alıyor.

Vivo NEX 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo NEX 3 hakkında başka bilgimiz var mı?

Şimdilik maalesef teknik detaylar sızmış değil. Ancak burada güncel amiral gemilerinden farklı bir detay beklenmiyor. Model çok yüksek ihtimalle gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden ve en altta 6 GB ya da 8 GB RAM’den alıyor. Modelde ya 5G desteği bulunuyor ya da 5G destekli bir versiyonu da yolda bulunuyor.