reklamı kapat

POPÜLER

Vivo NEX 3
Vivo NEX 3
Vivo NEX 3

Tasarımıyla ses getirecek Vivo NEX 3’ten inanılmaz teknik detaylar!

Son günlerde gündemden düşmeyen akıllı telefon modellerinden Vivo NEX 3, tasarımı kadar teknik detaylarıyla da ses getirecek gibi görünüyor.

Vivo NEX 3, gelen son bilgilere doğru çıkarsa tam 6.400 mAh pil üstüne kuruluyor. Bu gerçekten inanılmaz bir kapasite ancak esas dikkat çeken pil için sunulacak hızlı şarj sistemi. Sağlam kaynaklara göre model tam 120W gücünde bir süper hızlı şarj sistemiyle yolda bulunuyor. Firmanın tanıtımını daha önce yaptığı bu 120W Super FlashCharge teknolojisi, 4.000 mAh pili sadece 13 dakika içerisinde doldurabiliyor. Bu açıdan 6.400 mAh’lık pilini 30 dakika altında sıfırdan yüzde 100 doluluğa ulaştırabilecek gibi görünen NEX 3, pil ve şarj tarafında pazarın liderliğini eline alacak izlenimi oluşturuyor. Modelin maalesef halen 5G desteği haricinde diğer teknik detayları sızmış değil. Ancak amiral gemisi çok yüksek ihtimalle gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden ve en altta 6 GB ya da 8 GB RAM’den alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo NEX 3, tasarımıyla yeni bir dönem başlatıyor

Telefon Waterfall Screen isimli bir tasarım yapısı üstüne kuruluyor. Huawei gibi birçok firmanın kullanacağı bu yeni tasarım yapı, tamamen çerçevesiz ve yan tarafları inanılmaz oranda kavisli akıllı telefon modelleri anlamına geliyor. Kısa süre önce aşağıdaki tanıtım videosu yayımlanan telefon, kavisli kenar konusunda sınırları zorluyor. Bünyesinde motorlu bir kamera sistemi barındıran modelin arkasında ise yuvarlak bir modül içinde üçlü kamera sistemi yer alıyor.

Güncelleme: Model için ilk inceleme videosu da geldi;