reklamı kapat

POPÜLER

Vivo The Waterdrop

Daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip olacak Vivo “The Waterdrop” modelinden beklenen haber

Akıllı telefon pazarının en yenilikçi isimlerinden Vivo, şimdilik The Waterdrop adı verilen ve daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip akıllı telefon geliştiriyor. İşte bu modelin tanıtım tarihi belli olmuş durumda.

En son tanıttığı aşağıda detaylandırdığımız çift ekranlı NEX Dual Display Edition çok dikkat çeken Vivo, daha da ses getirecek bir modelin hazırlığında bulunuyor. The Waterdrop isimli bir akıllı telefon geliştiren firma, bu modeliyle daha önce görülmemiş bir tasarım yapısını karşımıza çıkaracak deniyor. Açıklandığı üzere 24 Ocak tarihinde tanıtılacak bu heyecan yaratan cihaz, bazı kaynaklara göre yukarıdaki konsept gibi dört kenardan da kavisli bir gövde ile görücüye çıkacak. Daha önce tasarımının Üç Cisim Problemi kitabındaki kozmik dedektörden ilham alınarak yapıldığı belirtilen telefon, gerçekten oldukça merak uyandırıyor. Kesinlikle bir çentik taşıması beklenmeyen telefonun, NEX Dual Display Edition gibi çift ekranla gelme ihtimali de bulunuyor. Ancak bu ihtimale oldukça düşük deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Vivo The Waterdrop

Vivo NEX Dual Display Edition modeline kısaca bakarsak

Öndeki ekran 6,39 inç boyutta 1080×2340 piksel Super AMOLED. Arkadaki ekran ise 5,49 inç boyutta 1080×1920 piksel Super AMOLED. Bu iki ekranı birleştirdiği için bir ekran çentiği ya da ön kamerası bulunmayan Vivo NEX Dual Display Edition, gerçekten çok şık görünüyor. Telefonun arkasında üçlü bir kurulum yer alıyor. Burada 12 megapiksel F1.7 (Optik görüntü sabitleme) + 2 megapiksel F1.8 + 3D TOF sensörü yer alıyor. 3.500 mAh pil üzerine kurulan telefon, kutusundan Android 9.0 Pie üzerinde çalışan Funtouch OS 4.5 ile çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Redmi Note 7