reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi 4K Mijia Laser Projector TV projektör
Xiaomi 4K Mijia Laser Projector TV projektör
Xiaomi 4K Mijia Laser Projector TV projektör
Xiaomi 4K Mijia Laser Projector TV projektör

Xiaomi’den 150 inç görüntü verebilen yeni 4K lazer projektör

Teknolojinin hemen her alanında aktif olarak yer alan Xiaomi, ürün gamına 4K Mijia Laser Projector TV projektör modelini eklediğini duyurdu.

Gelişmiş televizyon modellerine rağmen projektör modelleri popülerliğini koruyor. İşte bunlar arasına yeni eklenen Xiaomi 4K Mijia Laser Projector TV, dikkat çeken özelliklere sahip. Şık bir tasarıma sahip model, 25 bin saat gibi uzun süre görev yapabiliyor deniyor. Bunun günde 4 saat kullanımla tam 17 yıla denk geldiği belirtiliyor. Yani uzun süre sorunsuz olarak görev yapabilecek bir noktada yer alan ürün, kısa mesafeden yansıtma yapıyor. 14 cm mesafeden 80 inç, 48 cm mesafeden ise tam 150 inç görüntü verebilen model, 4K çözünürlüğe ve HDR10 desteğine sahip. Kontrast değeri 3000:1 olarak açıklanan Xiaomi 4K Mijia Laser Projector TV projektör, ses tarafında Dolby sertifikası taşıyor. Beraberinde bir kumanda gelen cihaz, MIUI TV yazılım altyapısıyla basit bir kullanım sunuyor deniyor. Diğer ayrıntılı detayları henüz belli olmayan cihazın, bünyesinde birçok bağlantı seçeneği taşıdığı da gelen bilgiler arasında öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi 4K Mijia Laser Projector TV projektör üst düzey bir model

Bu gelişmiş modelin yaklaşık olarak 1.500 dolar lansman fiyatı bulunuyor. Bunun kısa süreli olduğu söylenirken, esas fiyatın yaklaşık olarak 2.200 dolar seviyesinde olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın Mi Mix 3 modeli